Kurumsal Kimlik - Hakkımızda

Çetingül İnşaat Firma Profili

Hakkımızda

1987 yılında Afyonkarahisar - Konya karayolu 15.km'de kurulan fabrikamız, her türlü inşaat tuğlası üretimiyle faaliyetine büyüyerek devam etmektedir.

10.000 yıllık geçmişi oaln tuğlanın inşaatlarda kullanılabilecek en sağlıklı doğal malzeme olduğu inancıyla her geçen gün gelişen teknolojilere ayak uydurarak sağlıklı, çevre dostu, kaliteli, uluslararası normlara uygun üretim çalışmalarımız devam etmektedir.

Üretimde kalite, hizmette güven ve dürüstlük vazgeçilmek ilkelerimizdir.

Petek Tuğla olarak;

Öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu kalite yönetim sistemlerine uygun üretim tekniğiyle sürekli geliştirmeyi benimseyip ekolojik dengeye zarar vermeyen sektörün ihtiyaç duyduğu ürünleri istenilen kalite düzeyinde sizlere sunmaktır...

Yönetim ve üretim kadromuzla bu bilinçte çalışıp TS EN 771-1 Yapı ve Yapı Malzemeleri yönetmeliğine uygun ürünlerimizi sizlere sunarız.

Sahip olduğumuz sistem ve belgelerimizin, kalite hedeflerimiz çerçevesinde devamlılığını sağlamak için kurduğumuz laboratuvarımızda ürünlerimizi sürekli kontrol aşamasında tutup kaliteyi artırmak, sektördeki en önemli sorumluluğumuzdur.

Politikamız

» Petek Tuğla olarak ISO 9001-14001-18001 Yönetim Sistemlerimiz dahilinde; Kuruluş amacımıza uygun olarak üretim yapmayı,

» Üretim faaliyetlerimiz boyunca bağlı bulunduğumuz çevreyi iş sağlığı güvenliği ve diğer mevzuat ve şartlara uygun çalışmayı,

» Hedeflerimiz doğrultusunda çevre boyutlarını ve iş sağlığının gözetildiği alt yapı ve çalışma ortamı oluşturmayı,

» Üretim faaliyetlerimiz süresince, ekolojik dengeye zarar vermemek, faaliyetlerimizden etkilenecek insanların sağlığına gelebilecek olumsuz etkileri, kaza, hasar ve tehlikeleri daha başlangıç aşamasında kontrol edip önlemeyi,

» Oluşturup uyguladığımız kalite yönetim sistemlerine bağlı çalışıp uygunluğunu kontrol etmek ve sürekli geliştirmeyi,

» Kurulan sistemleri tüm personele özümsetip, personelimizin bilinçlenmesi için eğitimlerini gerçekleştirmeyi
TAAHHÜT ETMEKTEYİZ.

Misyonumuz

Çevreye ve insan sağlığına zarar vermeyen geri dönüşümü mümkün olan ürünleri yüksek kalite standartlarına uygun ve ekonomik bir düzeyde sizlere sunmaktır.

Vizyonumuz

Kalite düzeyini en üst sınırlara taşıyarak, ısı-ses izolasyonunda sektörün ihtiyaç duyduğu değerleri muhafaza etmek ve geliştirmek bununla beraber sektörden oluşturduğumuz değerleri yine sektöre yatırıp ülkemizin işsizlik sorununa olumlu katkılar sağlamak ve sosyal çevre platformu itibariyle tüm sorumluluklarımızı yerine getirmektir.